[ Webhosting profitux.cz ]
v6ak [ programování, bezpečnost, web, php, java, ... ] (Vít Šesták)
Twitter - v6ak

štítky

Chytila mě záložkománie

Dříve mi záložky přišly nepraktické. Proč chytat myš a lovit něco někde v záložkách, když si můžu adresu napsat? Ale to se změnilo...

Celý článek je zde.

diskuze

web
mail
comment
 1. Co používáš na synchronizaci kontaktů? K mailům taky přistupuji přes IMAP, ale kontakty nemám a adresu vždycky hledám primitivním způsobem ve starých mailech.

  2.9.2008 17:24:06
  33
 2. [1] Na synchronizaci kontaktů s GMailem používám Zindus ( http://www.zindus.com/ via http://jasnapaka.bloguje.cz/695050-jak-na-synchronizaci-kontaktu-thunderbirdu-s-google-contacts.php ) do Thunderbirdu.

  Dřív jsem používal nějaký IMAP server, který jsem si někde stáhnul (nevímco via diskuze na root.cz u článku o GMail+IMAP), ale v Thunderbirdu to není ono a pak mi to najednou přestalo fungovat. Moc jsem to nezkoušel vzkřísit, jednak jsem nevěděl moc jak a navíc ten program nebyl velkým přínosem. A bylo potřeba ukládat heslo. Sice v zašifrované podobě, ale stejně to musí rozšifrovat, takže to byla stejně jen ochrana před očima.

  2.9.2008 18:51:38
  34

Máte jiný názor než já? Spletl jsem se někde? Něco jsem zapoměl? Něco chcete doplnit? Nebo chcete jen reagovat na jiný komentář? Tak od toho to tu je diskuze!

Pravidla

Formátování

Používají se tu následující způsoby formátování:

KOMENTÁŘE JSOU UZAVŘENY

Chcete sledovat novinky? Pokud si právě prohlížíte článek a hledáte RSS pro celý web, pak jste trošku jinde. Možná hledáte poslední změny.

Validní HTML 4.01 StrictValidní CSS 2.0Validní hlavní RSS kanálPHP 5Apache
referer: UA:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) time:0.37031500 1555665338
web
mail
comment