[ Webhosting profitux.cz ]
v6ak [ programování, bezpečnost, web, php, java, ... ] (Vít Šesták)
Buzz - v6ak Twitter - v6ak

Kontakt

Máte dvě možnosti. Buď mi můžete poslat zprávu (e-mail nebo podobně), nebo můžete využít instant messaging pro okamžitou komunikaci, podle toho, co se Vám zdá pro daný účel lepší.

Zaslání zprávy (může být řešeno e-mailem, SMS nebo jinou cestou)

Kvůli možnému spamu zde nebudu zveřejňovat kontakty na sebe. Místo nich zde umístím kontaktní formulář. Až sem přijdou boti, tak ho asi trošku vytuním.

Kdybych sem vkládal zakódovanou e-mailovou adresu a boti by mi na to přišli, pak bych to sice mohl zdokonalit, ale už by jich pár mělo moji adresu, takže bych jen zabránil příchodu nových.

Zpětný kontakt uvádět nemusíte, ale pak vám nemůžu odpovědět. Může to být váš e-mail nebo Jabber ID. Nenapadají mě jiné prostředky, kterými bych byl ochoten odpovědět. Pokud chcete, můžete jej trošku zakódovat, aby nebyl čitelný robotům

Pokud vám odpovím, pak mi pochopitelně už nemusíte odpovídat tímto kontaktním formulářem.

Jo a ještě jedna věc: můžete mi tykat.

zpětný kontakt (e-mail nebo Jabber ID)
předmět
text

Obousměrná okamžitá komunikace (IM)

Tak jsem si zařídil brebentítko. Pokud jsem on-line, můžu odpovědět hned. Pokud nejsem on-line nebo neodpovídám, napište mi kontakt, na který mám odpovědět. To může být Jabber ID, e-mail, jiné brebentítko, ale ne ICQ. Na ICQ jsem si nikdy nezřídil účet a nehodlám tak činit.

Tato funkce vyžaduje zapnutý JavaScript, což v některých případech může být překážkou. Nevím, jak funguje v mobilních prohlížečích nebo Opeře Mini.

Linkování

Líbí se Vám tato stránka? Zalinkujte ji!

Chcete sledovat novinky? Pokud si právě prohlížíte článek a hledáte RSS pro celý web, pak jste trošku jinde. Možná hledáte poslední změny.

Validní HTML 4.01 StrictValidní CSS 2.0Validní hlavní RSS kanálPHP 5Apache
referer: UA:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) time:0.35788800 1534504239
web
mail
comment